• RSS

Statistics

  • Entries (849)
  • Comments (0)

Archives

Omplacering 

Posted by Maria Tuesday, October 26, 2021 5:15:00 PM

Protokoll 

Posted by Maria Tuesday, October 12, 2021 7:37:00 PM

SBK info september 2021 

Posted by Maria Wednesday, September 1, 2021 8:01:00 PM

Trofen 2021 

Posted by Maria Monday, August 30, 2021 8:39:00 AM

Protokoll styrelsemöte 

Posted by Maria Tuesday, August 24, 2021 9:20:00 PM

Ny omplacering 

Posted by Maria Sunday, August 15, 2021 7:02:00 PM

Ny parning 

Posted by Maria Sunday, August 1, 2021 6:44:00 PM

Ny omplacering 

Posted by Claes Thursday, July 22, 2021 11:10:00 PM

Hanhundslistan uppdaterad 

Posted by Maria Friday, July 16, 2021 9:35:00 AM

Hundägarenkät MT 

Posted by Maria Monday, July 5, 2021 11:54:00 PM

Som en del i det pågående revideringsarbetet av mentaltest (MT) finns det nu möjlighet för dig som är ägare till hund av SBK-ras att framföra dina synpunkter i en hundägarenkät

SBK behöver dina svar senast 25 juli

Länk till SBK sida med enkät

Page 1 of 85 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 30 60 80 > >>